nasza oferta

Outsourcing IT
w czym pomagamy:

obsługa informatyczna, wsparcie działów IT, usługi dedykowane, wsparcie firm sprzedażowych

Firma w Internecie
w czym pomagamy:

strony www, sklepy internetowe, aplikacje webowe, domeny, hosting, pozycjonowanie

Consulting IT
w czym pomagamy:

optymalizacja procesów oraz kosztów IT, audyt sprzętu, doradztwo technologiczne

wspieramy bierzącą działalność


online...

od ponad pięciu lat zajmujemy się sieciowymi kanałami sprzedaży Państwa firm, pomagamy je wdrażać, modyfikować oraz rozbudowywać, reagujemy w sytuacjach awaryjnych, pomagamy rozwiązywać bieżące problemy związane z działalnością online.


offline...

sprawujemy nadzór nad Państwa systemami komputerowym, dzięki czemu bez konieczności zatrudniania etatowego informatyka możecie utrzymać infrastrukturę oraz sieć w dobrej kondycji, bez względu na rodziaj platformy, która ją tworzy.


doradzamy...

nasza zdobyta przez lata wiedza oraz doświadczenie jest do Państwa dyspozycji, pozwalają one na zoptymalizowanie koniecznych do przeprowadzenia działań pod względem ekonomicznym oraz technologicznym.

działamy "w tle"

Wy opoczywacie my pracujemy

wykonujemy niezbędne działania poza godzinami pracy Państwa firm, kiedy inni myślą już tylko o wypoczynku - wieczory, weekendy, święta - abyście mogli swój cenny czas wykorzystać na rozwój własnych przedsięwzięć...

zasady współpracy

stała opieka informatyczna

współpracujemy na warunkach określonych w dwustronnej umowie, której warunki ustalamy indywidualnie dostosowując się wymagań i potrzeb.

pojedyncze interwencje

szybki hot-service na zlecenie - należy jednak pamiętać, że czas reakcji jest dłuższy niż w przypadku współpracy na podstawie stałej umowy.